ASLAN BURCU GENEL ÖZELLİKLERİ-5 Ağu 2017

Ocak 21, 2019 0 Yazar: levni

KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ:

Aslan kraldır, önderdir. Başkalarının yaşantılarını da onlar adına düzenlemek isterler. Her şeye karışırlar, kibirlidirler. Bu nedenle onları tanımlayan sözcük ‘Yönetirim’ dir. Yaşam sahnesinde her zaman parlayarak, odak noktası olmak isterler. Organizasyon güçleri çok fazladır. İsteklerini başkalarına kabul ettirmek, onlar için yaşamlarının ‘olmazsa olmaz’ şartıdır. İyi zamanlarında etkileyici, güler yüzlü, başkalarına yardım etmeyi seven ve bunu kendine görev sayan Aslan’lar sevimli ve iyimser kişilerdir. Ona karşı hatalı davransanız bile, size olgun bir şekilde tepki verir. Fakat; Sabrı taştıktan sonra, dürüst ve mert, gerektiğinde sert bir şekilde tavır gösterir. Zor günlerinde şansları onlara her zaman yardım eder. Yönetici gezegenleri Güneş onları en karanlık günlerinde aydınlığa çıkarır. Eğitimsiz ve gelişmemiş Aslan tipleri çekilmez olurlar. Her konuda sahip olduklarından daha fazlası varmış gibi davranırlar.

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ:

Aslan burcunun tipik fiziksel özellikleri: Boyları genelde uzun ve kemikleri kalındır. Omuzlar geniş, kaslar gelişmiştir. Açık renk saçlı, pembe beyaz tenli, büyük ve yuvarlak başlıdır. Gözleri iyi görür. Kadınları saçlarını çok severler. Dış görünüşlerine çok önem vermeleri yüzünden, onları her an bakımlı görebilirsiniz. Yürüyüşleri farklıdır ve girdikleri yerlerde gözle hemen üstlerinde toplanır. Fiziksel çekiciliğinin farkında oluşu, onu daha gururlu ve ben merkezci yapar.

Grup: Ateş, erkek, pozitif, sabit

Yönetici Gezegen: Güneş

Renk: Koyu sarı, altın rengi, turuncu, kehribar

Uğurlu Taş: Sarı safir

Şanslı Sayı: 1-4

Şanslı Gün: Pazar

Karşıt Burç: Kova

Şehirler: Chicogo, Bombay, Philedelphia, Roma, Şam, Los Angeles, Prag

Metal: Altın

Çiçekler: Sarı krizantim, ayçiçeği, kasımpatı

Ağaçlar: Portakal, limon, defne, hurma, ceviz, bademASLAN BURCU AŞK HAYATI

Özgürlüğüne düşkün ve başında görünmeyen bir taçla dolaşırsın. Kıskanç olduğun halde, kendin kıskançlığa dayanamazsınız. Yaşama çok bağlı olduğun için eğlenceli ve akıllı erkelerden hoşlanırsın. Aşk konusunda ayakların hep yerdedir. Gezmeyi ve eğlenmeyi seversin ama asla uçarı bir kız değilsin. Aldatılma konusunda son derece duyarlısın ve affetme özelliğin asla yoktur. Duygularını iyi kontrol edersin. Sana karşı art niyetsiz sevgi gösterildiği zaman, sende aynı şekilde davranırsın. Doğal bir asalete sahipsin. Affedici özelliğin yoğun duygularından dolayı kısıtlıdır. Yaşamın doğru kızları olduğun için, aşk hayatında ikili davranış biçimlerine karşısın ve karşındaki kişinin yalanını çabuk görürsün. Seninle yaşamak zor, aynı zamanda kolaydır.